Prazna ambalaža od pesticida sve češće ruži i zagađuje okolinu. Umesto da se odlože na bezbedan način poljoprivrednici je nakon
Građani Srbije bi više sakupljali ambalažni otpad kada bi se uveo „depozitni sistem“, putem kojeg bi se vraćao novac izdvojen